skip to Main Content

Kad padėtume Jums pasirinkti tinkamą Femarelle®, atliksime 2 paprastus veiksmus. Laikykitės veiksmų ir rasite SAU tinkamą gaminį, kuris atjaunins pojūčius, įkraus energijos ir darys Jus nesustabdomą.

Sveiki! Tai Femarelle® linija

Nuvedant pelę ant simptomų

Nuotaikų kaita

Nuotaikos pokyčiai ir liūdesys be akivaizdžios priežasties

Mažėjantis estrogeno lygis arba hormonų lygio svyravimai gali sukelti nuolatinio premenstruacinio sindromo (PMS) pojūtį. Dirglumas ir liūdesys yra dažniausi emociniai pereinamosios fazės simptomai prieš menopauzę ar per menopauzę. Šie emociniai pokyčiai yra normalūs, tačiau kartais gali jaudinti, nes nėra akivaizdžios šių jausmų priežasties, todėl sunku suprasti, kaip juos valdyti.

Taip pat galite jausti nuovargį, gali būti sunku susikaupti ir bendrai trūkti motyvacijos, taip pat galite jausti įtampą, nerimą, agresiją draugams ir šeimai.

Šiuos simptomus galima suvaldyti – Jums nereikia kęsti.

Energijos stoka

Energijos trūkumo pojūtis ir nuovargis

Nuolatinis silpnumo jausmas, nuovargis ir energijos trūkumas yra vieni iš dažniausiai patiriamų hormoninių pokyčių simptomų, atsirandančių pereinamojoje fazė prieš menopauzę arba jai prasidėjus. Iki 80 proc. moterų vienu ar kitu metu pasireiškia šie simptomai.

Tai labai erzina, nes tai veikia tiek protą, tiek kūną, gali kelti stresą ir nerimą bei galiausiai lemti miego sutrikimus.

Hormonų lygio pokyčiai gali paveikti miego pobūdį, savo ruožtu sukeliantį nuovargį, taigi vienu metu vyksta daugybė pokyčių, savaip lemiančių tokį patį rezultatą – todėl daugybė moterų patiria tai, ką patiriate ir Jūs.

Miego sutrikimai

Nemiga ar miego sutrikimai

Hormonų lygio pokyčiai veikia miego pobūdį. Iki 61 proc. moterų per menopauzę susiduria su nemiga. Nors bendroji miego trukmė gali nepasikeisti, miego kokybė keičiasi.

Be to, dėl naktinio prakaitavimo kartais tenka dažnai pabusti, nes dėl pakilusios kūno temperatūros atsibundama. Dėl dažnų pabudimų dar labiau suprastėja miego kokybė, nes dažnai reikia ir persirengti.

Kaip bebūtų, jei suprastėja miegas, nuovargis tampa kasdienybės dalis.

Karščio priepuoliai

Staigus karščio iš niekur pojūtis, plintantis į veidą ir kūną. Kartu gali atsirasti prakaitavimas, širdies virpėjimai ir nuraudimas.

Karščio priepuoliai lemiami organizmo hormonų pokyčių. Pasibaigus mėnesinėms, kiaušidėse nebesiformuoja kiaušialąstės, nes joms formuotis reikia estrogeno. Gyvenimo vidurio periodu estrogeno gamyba ima lėtėti, todėl atsiranda karščio priepuolių.

Tiksli jų priežastis nežinoma, bet siejama su centrinės termoreguliacijos pokyčiais. Karščio priepuoliai įvyksta, kai paviršinės kraujagyslės staiga išsiplečia, taip kyla staigi karščio banga, dažniausiai plintanti veidu, kaklu ir krūtine. Tada galite pradėti prakaituoti, kad kūnas atvėstų, taip pat gali pasireikšti širdies susitraukimų dažnio padidėjimas ar šaltkrėtis.

Karščio priepuoliai su prakaitavimu gali įvykti ir miegant. Tai vadinama naktiniu prakaitavimu, kuris dažnai trukdo išsimiegoti, nes naktį dažnai pabundama.
Maždaug 80 proc. moterų per menopauzę pasireiškia karščio priepuoliai, bet juos galima suvaldyti ir šią būklę palengvinti.

Sumažėjęs libido

Lytinio potraukio svyravimai ir sumažėjęs lytinių santykių poreikis

Libido, dar vadinamas lytiniu potraukiu, yra biologinis potraukio komponentas, pasireiškiantis kaip spontaniškas lytinis susidomėjimas. Lytinis aktyvumas vyresniame amžiuje natūraliai mažėja dėl fiziologinių veiksnių. Moterims artėjant prie menopauzės, moteriškojo hormono estrogeno lygis ima mažėti, o tai gali paveikti libido.

Hormonų estrogeno ir testosterono lygių pokyčiai turi tiesioginį neigiamą poveikį libido. Be to, neuroendokrininio reguliavimo nuslopimas smegenyse, ypač β-endorfinų lygio, daro didelę įtaką lytinio susijaudinimo ir malonumo mechanizmui.

Nors daugybės moterų per menopauzę ir po jos lytinis aktyvumas lieka patenkinamas, kai kurių moterų libido per šį hormonų pokyčių periodą libido susilpnėja. Ši problema dažniausiai atvirai neaptarinėjama, tačiau į ją reikia žiūrėti rimtai, nes lytinio potraukio susilpnėjimas veikia santykius su kitais ir psichologinius veiksnius, galinčius sukelti problemų.

Kaulų masės mažėjimas

Kaulai tampa silpnesni ir trapesni

Tarp estrogeno kiekio mažėjimo po menopauzės ir kaulų masės mažėjimo yra tiesioginis ryšys. Kaulai sudaryti iš gyvo augančio audinio. Moterims didžiausią poveikį kaulo gamybai daro estrogenas. Po menopauzės sumažėjus estrogeno lygiui, kaulo rezorbcija (tirpimas) viršija naujo kaulo gamybą, todėl moterims kaulo kiekis lėtai bet nuolat mažėja.

Moterims pasiekus menopauzę, estrogeno kiekis mažėja greičiau ir kaulo netekimas pagreitėja net 2–4 proc. per metus. Šis procesas lemia mažą kaulų masę ir kaulinio audinio struktūros irimą, todėl kaulai tampa trapūs ir dažniau lūžta, ypač klubų, stuburo ir riešų kaulai.

Makšties sausumas

Makšties išsausėjimas sukelia daugelį nemalonių simptomų tokių kaip sausumo pojūtis, niežulys, deginimas, tempimas, skausmas lytinių santykių metu ir po jų.

Makšties sausumas (dar vadinamas makšties atrofija arba atrofiniu vaginitu) yra makšties gleivinės suplonėjimas, išsausėjimas ir uždegimas dėl sumažėjusio organizmo estrogeno lygio. Šis trūkumas veikia ne tik makšties gleivinę, bet iš šlapimo takų sveikatą ir funkciją, todėl padažnėja infekcijos ir kitos problemos. Kadangi būna pažeidžiami ir šlapimo takai, būklė dar vadinama urogenitaline atrofija. Skaityti daugiau

Femarelle Rejuvenate, Femarelle Recharge un Femarelle Unstoppable — maisto papildas.

MAISTO PAPILDAS NETURI BUTI VARTOJAMAS KAIP MAISTO PAKAITALAS.

Back To Top